2 çocuklu aile icin yardim

Kanada göçmenlik başvurusunda göçmenlik avukatları, lisanslı göçmenlik danışmanlarının gerekilikleri ve başvurulardaki yararları, etkileri, faydaları
bezen
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

2 çocuklu aile icin yardim

Okunmamış mesaj gönderen bezen »

Selam, 2 çocuğumuzla birlikte Kanada'da yasamak istiyoruz. Esim üniversite ben lise mezunuyum. İkimizde ielts 6,50 kapasitesinde değiliz. Hangi yolla gidebiliriz. Şartlarımız turist vizesi için uygun. Önerilerinizi alabilirmiyim.
Benim aklımdan geçen eşim 1 yıl dil kursundan sonra kariyer şansı olan bir meslek üzerine college de eğitim alması ve bu şekilde oturum almak.
Ancak sizin öneri ve yol göstermeniz daha önemli
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: 2 çocuklu aile icin yardim

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

bezen yazdı:Selam, 2 çocuğumuzla birlikte Kanada'da yasamak istiyoruz. Esim üniversite ben lise mezunuyum. İkimizde ielts 6,50 kapasitesinde değiliz. Hangi yolla gidebiliriz. Şartlarımız turist vizesi için uygun. Önerilerinizi alabilirmiyim.
Benim aklımdan geçen eşim 1 yıl dil kursundan sonra kariyer şansı olan bir meslek üzerine college de eğitim alması ve bu şekilde oturum almak.
Ancak sizin öneri ve yol göstermeniz daha önemli
Sayın Bezen merhaba,
Eşiniz yada sizin eğitim alabilme yaşlarının uygunlugu bulunmakta ise ve yine dil eğitimi + sertifika, diploma, kolej, fakulte eğitimi hali hazırdaki egitim ve mesleginize uygunluk yada paralellik gösteriyor ve yine tüm bu eğitimler sonunda Türkiye ile baglantılı bir geri donus senaryosuna uygun iseniz. Tabiki eğitim yolu ile ülkemize gelmeyi düşünebilir ve uygulayabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
bezen
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen bezen »

Ekselans şu an toronto dayım. Burada görüşebileceğim kimse var mı yazarmsınız?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

bezen yazdı:Ekselans şu an toronto dayım. Burada görüşebileceğim kimse var mı yazarmsınız?
Sayın Bezen merhaba,
Bizlere destek@bizvekanada.com adresinden ulaşınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Bcarbas
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen Bcarbas »

Sayın Bazen, bizim durumumuz da sizinkine benzer.
Sin durumunuz hakkında bizi aydınlatma imkânınız var mı?

“Kanada göçmenlik başvurusu ve vize başvuru : Yetkili, Lisanslı Danışman Faktörü hakkında” sayfasına dön