Vize için yardım edermisiniz

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
Umit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Vize için yardım edermisiniz

Okunmamış mesaj gönderen Umit »

Merhaba adım ümit kalkan 25 yaşındayım
9 yıldır tekstil üretimi ile uğraşıyorum her alanda kendimi gelistirdim şuan tek isteğim ingilizce dil eğitimi alıp Avrupa ile çalıstigim isyerine araci bir pazarlamaci olup kumaş satabilmekan istemekteyim bu yönde başarılı olbilicegimi düşünüyorum ve tüm birikimi dahi harcamayı gözden çıkardım neden canada diycek olursak dolar kuru diğer ülkelerin kuruna göre düşük olmasından kaynaklı
Bir kurs ile görüştüm toronto da bulunan ilac okulları na karar verdim 6 aylık vize için ne yapmalıyım yardım edermisiniz...

Detaylı Bilgilerim şunlardır :
-25 yaşındayım
-Erkeğim
-Askerliğimi yaptim
-mezuniyetim.. lise terkim
-3 yıla yakın bir süredir aynı yerde calisiyorum
-Kendi birikim var onunla gidicem belki şirketimde bu yönde bir destek çıkabilir şuan bilmiyorum henüz patronum ile konuşmadım
Umit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Vize için yardım edermisiniz

Sayın excellans bu konuyla ilgili öneriniz ne olur
Lütfen yardım edermisiniz
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Umit yazdı:Merhaba adım ümit kalkan 25 yaşındayım
9 yıldır tekstil üretimi ile uğraşıyorum her alanda kendimi gelistirdim şuan tek isteğim ingilizce dil eğitimi alıp Avrupa ile çalıstigim isyerine araci bir pazarlamaci olup kumaş satabilmekan istemekteyim bu yönde başarılı olbilicegimi düşünüyorum ve tüm birikimi dahi harcamayı gözden çıkardım neden canada diycek olursak dolar kuru diğer ülkelerin kuruna göre düşük olmasından kaynaklı
Bir kurs ile görüştüm toronto da bulunan ilac okulları na karar verdim 6 aylık vize için ne yapmalıyım yardım edermisiniz...

Detaylı Bilgilerim şunlardır :
-25 yaşındayım
-Erkeğim
-Askerliğimi yaptim
-mezuniyetim.. lise terkim
-3 yıla yakın bir süredir aynı yerde calisiyorum
-Kendi birikim var onunla gidicem belki şirketimde bu yönde bir destek çıkabilir şuan bilmiyorum henüz patronum ile konuşmadım
Sayın Umit merhaba,
Dil eğitiminizin sizin mesleki kariyerinize etkisi ve yararını destekleyen ve bununla birlikde Turkiye'ye geri doneceginizi ispatlayan bir vize hazırlık dosyası ile başvurunuzu yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
Umit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Teşekkür ederiz çalıştığım şirketim ile görüştüm bu konuda beni destekliyorlar ve maddi anlamada beni destekliceklermiş bu belgeleri hazırlayıp başvurumu yapıcam iyi günler
Umit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sayın excellans merhaba lütfen bu mesajımı incelermisiniz ve desteğinize ihtiyacım var. İngilizce dil eğitimi için vize başvurusu yaptım ve beni mülteci olarak gördükleri için vize mi onaylama'dılar. Benim kanada kalmak gibi bir amacım yok hiç bir tane tanıdığım olmadı bir ülkede nasıl yaşarım aksine Türkiye'de ailem , akrabalarım ve arkadaşlarım varken neden kaçak şekilde kanadada yaşamayı tercih edeyim tek isteğim ingilizce öğrenmek ve tekstilde pazarlamaci olabilmek ve şirketim dahi bana bu konuda inanıyorlar ve okul ve barınma masraflarını karşılıcak larını söylediler ve beni şirketimizde izinli sayicaklar. Vize si onayanan arkadaşlara bakıyorum kanada vizesi için ya zengin olmak lazım yada bir çok okul da başarı elde etmek lazım . Benim tek kusurum ve beni bu şekilde görmenizi sebebi zengin olmaya bir ailenin evladı olmamıdır ve okul okuyamammidir. Bu nu ben seçmedim Tanrı seçti sayın excellans yardım edermisiniz nasıl vizemı alabilir.inanın geri dönücem Türkiye'ye bunu nasıl isbahatlıya bilirim inanın bilmiyorum yarım edrmisiniz okul kaydım dahi yapılmistik tüm vize evrak masrafları dahi şirketim değilde kendim karşılamıştım
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Sayın Umit merhaba,
Öncelikle geçmiş olsun. Hem size hemde genel olarak vize başvurularının olası nedenlerini biraz daha detaylandıralım;
Kanada geçici vizelerinde ziyaretci, turist, geçici öğrenci, geçici çalışan.... en önemli kıstaslardan bir tanesi kişinin ilgili vize sonunda Kanada'da konsoloslugundaki vize görevlilerini kendi ülkerine geri dönecekleri konusunda ikna etmeleridir. Buna destek olabilecekler ise, sabit ve gecerli bir iş geçmişi, aile bagları, taşınmaz mal varlıgı, ekonomik güç, daha evvel gerçekleştirilen yurt dışı giriş ve çıkışları. Bunlara ek olarakda Kanada'ya neden ve hangi neden ile gitmek istediği ile alakalı olagan durumlardır.

Sizin başvurunuzda ise; bekar olusunuz - daha evvel bir yurt dışı giriş çıkış detayı olmaması, arzuladıgınız dil eğitimin mesleğinizi icar etme açısından mutlak bir zorunluluk olmaması ile beraber, alternatif daha yakın ülkelerin bulunuşu, ve tabikide ekonomik anlamda ve baglılık anlamında sizi kendi ülkenize geri döneceginize mecbur kılacak bir durumun olmamasıdır. Burada sadece siz görevlinin insiyatifine kalmış bir durumda başvuru yapmak durumundasınız. Bu durumdada görevli yukarıdaki şartlarla beraber sizi potansiyel göçmen adayı olarak değerlendirip olumsuz cevap vermiştir. Verilen red cevabını şahsi olarak algılamamakla beraber, yukarıda sıraladıgımız desteklerle artırılmış bir başvuru hazırlıgında olmalısınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
Umit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sayın excellans detaylı açıklamanız için teşekkür ederim
Bundan 10 yıl önce basvursaydim babamın şirketi olduğu için vizem onaylanır di. Şimdi ise doğrusu şuki ailemin tekstil şirketi 10 yıl önce iflas etti ve henüz 2 sene öncesine kadar bunun borçlarını ödedik ve bu sebepten birikimiz ve evimiz yani herhangi bir yuksek Birikimimiz yoktur. Kendimde şirketimin bana vermis oldugu araba yi kullaniyorum. 9 sene once borçlar sebi ile daha fazla dayanamayıp okulu bırakıp babam eski ortağının yanında tekstilde çalışmaya başladım bu kararımı 16 yaşında aldım. 9 senelik tekstil tecrübem var ve hepsine ingilizce şart şu sebeple ingilizce bilirseniz müşteri bulabilirseniz çok ama çok iyi bir maaş alabilirsiniz. 9 senedir yurt dışına satış yapıyor tüm çalıştığım şirketler şuanda çalışmış olduğum şirketimde ihracat pazarlamaya bir sorumlu arıyorlar ben yapmak istedim fikir sundum onlarda madi konuda bana destek sunabiliceklerini söyledi ben işten cikisimi almayacağım nasıl olurdu 6 ay sonra geri dönmem.
Lütfen yanlış anlamayın amaa dikatimi biriyimdir...
Benimle birlikte araci firmaya basvuran birini gordum benden 1 hafta once evraklarini göndermişler ıcep word danışmanlık şirketi onunki 1 haftada onaylandı oda mimarlık okuyan birisi olması. Lazım okulundan mezun olmuş kendini geliştirmek amaçlı kanadaya gitmek istiyor ailesi çok varlıklı bunu öğrendim adı da betül olsa gerek
Sizce farkımız ne
Betül mimarlık için kulanicak ,ben tekstil için
Betül 20 yıldır okuyor , ben 10 yıl okudum ve son 9 yıllık tekstil tecrübem var
Betül sponsoru ailesi benim sponsorum şirketim
Betül kanadaya tercih etmesiyle benimki aynı sebeplerdendir bundan emin olabilirsiniz sebep şudur
Döviz kuru kanada kuru : CAD 2.75 , GBG 4.62 , Dolar 3.74
,euro 3.95 siz olsanız nereyi seçerdiniz. Tabiki kanada degilmi
Şimdi soru yorum betül dönmeye bilir bekar kız
Bense sirketimin bana yapmış olduğu maddi yatırım ve beni şirkette çalışıyor gözüküp izinli sayılmam geçerli sebep degilmidi. .

Lütfen yardım edin benim burda geleceğim söz konusu bende babam gibi ileride bir patron olmak istiyorum bunu için iyi müşterilere ihtiyacım var isterseniz size detaylı bilgilirimi anlata bilirim bana yarım ediniz lütfen sayin excellans
Umit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sayın excellans yardım edemisiniz
Patronları sadece kanada için yardımcı olabilirlermis
Diğer ülkeler döviz kurumda dolayı olmaz diyorlar
Ne yapabilirim
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Umit yazdı: Nisan 10, 2017, 2:34 pm Sayın excellans yardım edemisiniz
Patronları sadece kanada için yardımcı olabilirlermis
Diğer ülkeler döviz kurumda dolayı olmaz diyorlar
Ne yapabilirim
Sayın Umit merhaba,
Öncelikle kafanızdan VELI, HASAN vs şöyle başvurmuş ve sonuç şöyle olmuş kısmını kesinlikle çıkarmanız gereklidir. Her dosya ve her başvuru kendi dinamikleri içinde değerlendirilir. Bir başvuruya bir görevli farklı diğeri farklı bakabilir, bu yüzden başvuru sonuçlarını kişiselden genele yaymak en büyük hata olmaktadır. Siz diğerleri üzerinden değil, aksine kendi üzerinizden başvurunuzu değerlendirmelisiniz. Sizin yeni başvurunuzda yapmanız gereken işyerinizden detaylı bir şekilde sizin bu görevde yabancı dile mutlak sahip olmanız ve şirket olarak da bu eğitime kendilerinin haberi ile beraber sizi geliştirme amacında Kanada'nın uygun görüldüğünü ve yine eğer ekonomik yönden destek olunacaksa şirket banka hesapları, imza sirkuleri, vs vs gibi dökumanlarla beraber sizde ayrıca kendi hesaplarınızı destekleyerek yeni başvuru yapabilirsiniz. Sizin başvurunuzda sizi zorlayacak etken, ülkeye geri döneceginizi baglayacak bir sebeb ortaya koyamamak olacak, bunuda sadece işvereninizin mektubuyla saglamanız gerekecektir.
Saygılarımızla,

Umit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sayın excellans bunu zaten bu şekilde yaptım
Şirketim beni 6 ay izinli sayicaklar bu sebepten beni gondericekleine dair yazı veediler ve bu yazıda tüm masraflar şirket tarafından karsilanicagi yazıyor
İmza sirküleri ve gerekli tüm evraklarda mevcut tu
Beni gönderme sebeplerdendir o belgede yazıyordu ama sanki bişey olmuş ve dosya hiç incelemiş gibi geliyor bana bunun sebebi nedir ve nasıl çözebiliriz 24 nisan da ılsc okulunda olmam gerekiyor lütfen yardım edermisiniz
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Umit yazdı: Nisan 11, 2017, 4:29 pm Sayın excellans bunu zaten bu şekilde yaptım
Şirketim beni 6 ay izinli sayicaklar bu sebepten beni gondericekleine dair yazı veediler ve bu yazıda tüm masraflar şirket tarafından karsilanicagi yazıyor
İmza sirküleri ve gerekli tüm evraklarda mevcut tu
Beni gönderme sebeplerdendir o belgede yazıyordu ama sanki bişey olmuş ve dosya hiç incelemiş gibi geliyor bana bunun sebebi nedir ve nasıl çözebiliriz 24 nisan da ılsc okulunda olmam gerekiyor lütfen yardım edermisiniz
Sayın Umit merhaba,
Eğer destek evraklarınız şu ana kadar size bildirdiğimiz şablon içindeyse yapmanız gereken UCAK geliş gidiş + Okul tam masrafı + Kalacak ikamet + Aylık kişisel ihtiyaclar toplamı ekonomik ve mali gücü toparlayarak vize başvurunuzu tekrar yapmak olacaktır. Not: Ofisler genelde ve kesin olmamakla beraber bir kişinin aylık gider masrafını minimum $1,200 CAD - Kanada doları x eğitim alınacak ve kalınacak ay üstünden hesaplarlar
Saygılarımızla,

Umit
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sayin excellans ilginiz için çok teşekkür ederim tüm bu vize başvuru evraklarını tekrardanmi hazırlamamız gerekiyor bu evraklar anlaşmalı olduğumuz ıcep word aracı firmasının 1 hatasını alır ve bende çalışmaktayım oyüzden gerekli evrakları 1 haftaya da anca hazırlarım toplamda 2 hafta dosya hazırlaması sürecek onaylansa bile geç kalırım okula
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Umit yazdı: Nisan 12, 2017, 1:59 pm Sayin excellans ilginiz için çok teşekkür ederim tüm bu vize başvuru evraklarını tekrardanmi hazırlamamız gerekiyor bu evraklar anlaşmalı olduğumuz ıcep word aracı firmasının 1 hatasını alır ve bende çalışmaktayım oyüzden gerekli evrakları 1 haftaya da anca hazırlarım toplamda 2 hafta dosya hazırlaması sürecek onaylansa bile geç kalırım okula
Sayın Umit bize destek@bizvekanada.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, vize başvuru evrak ve hazırlanma bakanlık linklerimiz;
- 6 aydan kısa eğitimler için ve akabinde herhangi bir eğitime devam etmeyecekler için;
http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... ySelect=TR
- 6 aydan uzun eğitim almayı düşünenler için;
http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... ySelect=TR
Saygılarımızla,

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön