kanada'da okul veya dil okulu başvurusu ???

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
erdielkoca
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

kanada'da okul veya dil okulu başvurusu ???

Okunmamış mesaj gönderen erdielkoca »

merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu foruma üyeyim kanada için bir kaç girişimde bulunmuştum fakat olmayınca o defteri kapatmıştım.
şimdi yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim.
kanada ya dil okulu veya üniversite için bi adım atmak istiyorum 26 yaşındayım açıköğretim üniversite okuyorum. fakat benim bankalarla pek aram iyi değil gelirim de yok çalışmıyorumda. annem hem çalışıyor hem üzerine arsa,arazi tapusu var,bankadan para hareketleri de iyi sayılır. annem üzerinden bir yol izleyebilir miyim sizce ? orada da akrabalarım var yıllardır kanada da ikamet ediyolar bana yardımları olabilir mi yada sizce ne gibi bir yol izlemem lazım ?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: kanada'da okul veya dil okulu başvurusu ???

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

erdielkoca yazdı: Ağustos 7, 2017, 5:32 pm merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu foruma üyeyim kanada için bir kaç girişimde bulunmuştum fakat olmayınca o defteri kapatmıştım.
şimdi yardımlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim.
kanada ya dil okulu veya üniversite için bi adım atmak istiyorum 26 yaşındayım açıköğretim üniversite okuyorum. fakat benim bankalarla pek aram iyi değil gelirim de yok çalışmıyorumda. annem hem çalışıyor hem üzerine arsa,arazi tapusu var,bankadan para hareketleri de iyi sayılır. annem üzerinden bir yol izleyebilir miyim sizce ? orada da akrabalarım var yıllardır kanada da ikamet ediyolar bana yardımları olabilir mi yada sizce ne gibi bir yol izlemem lazım ?
Sayın Erdielkoca merhaba,
Anneniz size sponsor olabilir ( Ucus, ,ikamet, okul ücretleri, yasamsal giderler) tümünün tarafından karsılayacagını destekleyerek ve belgeleyerek. Diğer yandan Kanada'daki akrabalarınızda yine anneniz gibi size gerektiği takdirde yardım edebileceklerini destek mektubu ve bunu destekleyen belgelerle. Bunlarla beraber dil eğitimi + kolej yada sertifika yada diploma programı şeklinde bir yapıya yönelmenizi tavsiye edecegiz. Ornk: 2-3-4 at dil eğitimi + 1 yıllık yada 2 yıllık programlar seklinde. Ekonomik destek hesaplarken izleyeceginiz yol ise: Okul tüm fiyat + Ikamet ( Aylık 1,000 $ x Eğitim süresi ) + Ucak geliş gidiş masrafları. Tüm bu detaylar sonrasıda alacagınız eğitim sonrası Turkiye'ye donus planı ve yapacaklarınızı içeren bir yapıda niyet mektubu hazırlamak ve bunun yanında diğer destek evrakları ile başvurunuzu yapmak olacaktır.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
husna
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen husna »

Merhabalar
Kanada Sturdy Permit vizesine başvuru yaptım ve finansal red yedim bende. Yaşım 29 ve sponsorum dayımdı. Ancak benimde aram bankalarla berbat. Çalışıp birimkimlerimin çoğunu altın yada arsa üzerine yaptım. Şimdi içinde hissemin bulunduğu ailemle ortak alınan bir arsayı satmayı planlıyoruz. Ancak tapu Açık öğretim fakültesi öğrencisi olan ve çalışmayan kız kardeşimin üzerine. Bununda nedeni 2014 yılında çıkan yeni yasayla tapuda tek isim olması gerektiği için. Bende uğraşmamak adına kız kardeşimin üzerine yapılmasını kabul ettim. Şimdi satıcaz ve ciddi bir para gelecek elime. Tapunun kardeşimin üzerine olması sorun yaratırmı. Bunu ne şekilde açıklayabilirmiyim ?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

husna yazdı: Eylül 8, 2017, 1:15 am Merhabalar
Kanada Sturdy Permit vizesine başvuru yaptım ve finansal red yedim bende. Yaşım 29 ve sponsorum dayımdı. Ancak benimde aram bankalarla berbat. Çalışıp birimkimlerimin çoğunu altın yada arsa üzerine yaptım. Şimdi içinde hissemin bulunduğu ailemle ortak alınan bir arsayı satmayı planlıyoruz. Ancak tapu Açık öğretim fakültesi öğrencisi olan ve çalışmayan kız kardeşimin üzerine. Bununda nedeni 2014 yılında çıkan yeni yasayla tapuda tek isim olması gerektiği için. Bende uğraşmamak adına kız kardeşimin üzerine yapılmasını kabul ettim. Şimdi satıcaz ve ciddi bir para gelecek elime. Tapunun kardeşimin üzerine olması sorun yaratırmı. Bunu ne şekilde açıklayabilirmiyim ?
Sayın Husna hanım merhaba,
Satıs sonrası elde edilen geliri kendi bunyenize aldıgınızda bankanıza yatırınız, yada anne -baba- kardes hesabına bunlarla beraber başvurunuzu tekrar yapınız. Satılan birsey için tapu acıklaması yapmanıza gerek yoktur.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
erdielkoca
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen erdielkoca »

Peki ben şansımı denemek istiyorum. İşlemlerimi yapacak beni yönlendirecek danışman öneriniz varmıdır ?

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön