Kanada ülkesinde Polislik?

Kanada'ya FSW- Federal Skilled Worker / Kalifiye işçi, profesyonel eleman olarak başvurusu ile göçmenlik prosedürlerini, işlemlerin akışını ve merak ettiklerinizi paylaşacağız
Polis
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Kanada ülkesinde Polislik?

Okunmamış mesaj gönderen Polis »

Türkiye'de Polis olarak 6,5 yıl görev yaptım. Benim gibi 2 arkadaşım daha Kanada ülkesinde Polis olarak görev almak istiyor.
Her iki arkadaşım da İngilizce bilmektedir , okuma yazma ve konuşma olmak üzere.
2018 yılında İstifa ettim , süreç ne şekilde olacak? böyle bir imkan var mı?

Teşekkürler.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Kanada ülkesinde Polislik?

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Polis yazdı: Ocak 21, 2018, 8:43 pm Türkiye'de Polis olarak 6,5 yıl görev yaptım. Benim gibi 2 arkadaşım daha Kanada ülkesinde Polis olarak görev almak istiyor.
Her iki arkadaşım da İngilizce bilmektedir , okuma yazma ve konuşma olmak üzere.
2018 yılında İstifa ettim , süreç ne şekilde olacak? böyle bir imkan var mı?
Teşekkürler.
Sayın Polis merhaba,
Mesleginiz öncelikli göçmenlik listesinde olup, adayların; Yaş - Eğitim - Mesleki deneyim - Yabancı dil bilgisi gibi kriterlerden oluşan profillerine göre başvuruları degerlendirilmektedir. Detaylar için bizlere destek@bizvekanada.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-KALİFİYE İŞÇİ/PERSONEL- FSW-FEDERAL SKILLED WORKER” sayfasına dön