Evlilik yoluyla başvuru

Kanada'ya evlilik yolu ile göçmenlik. Başvuru nasıl yapılır? Kanada Evlilik göçmenliği neleri gerektirir? Kanada ve Kanada'ya yada Kanada'dan evlilik yolu ile sponsorluk nasıl başlatılır ve gerekenler nelerdir
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Evlilik yoluyla başvuru

Okunmamış mesaj gönderen hceeylan »

Sayın Excellans;
Öncelikle merhabalar. Geçen hafta nişamlımla nikahımızı yaptık ve nasipse Nisan ayının ilk haftasıda dugunumuzu yapacagız. Eşim Saskatchewan Regina'da çalışıyor. Şimdi biz biran önce benim de oraya gitmem için başvurumuzu yapacagız. İlk etapta benim anne babamın ve kardeşlerimin kimliklerini yeminli tercumana çevirisini yaptırdım ve askerlik tecil kagıdımın. Benim sorum bu yeminli tercumana çevirisi yapılan kagıtlarda noter tasdigi ve apostil olacak mı? Biz süreci tamamen kendimiz yurutuyoruz evraklarıda eşim dolduruyor. Son sorum ise gönderecek oldugum iki adet fotografın arkasında resim cektirdigim yerin adresi ve ismi olacakmış dogru mu bu? Birde ne yapmamız gerektiği ile alakalı bilgi verebilirmisiniz? Tam olarak hangi evrakların tercumesi yapılmalı ve gondermeliyim? Şimdiden tesekkur ederim.
hceeylan
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Evlilik yoluyla başvuru

Okunmamış mesaj gönderen hceeylan »

Yok mu bilgisi olan?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Evlilik yoluyla başvuru

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

hceeylan yazdı: Şubat 6, 2018, 2:44 pm Yok mu bilgisi olan?
Sayın Hceeylan merhaba,
Anlatıklarınızdan eşinizin size sponsorluk başvurusu yapacagı ortaya cıkıyor. Bununla ilgili tüm bilgiyi;
https://www.canada.ca/en/immigration-re ... child.html adresinde bulabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU-EVLİLİK, EŞ YOLU İLE-SPONSORING YOUR FAMILY” sayfasına dön