toronto da kiralık

Kanada'da nerde ne yenir? Kanada'da nereden ne alınır? Kanada'da nereler gezilebilinir? Kanada'da ziyaret edilmesi gereken ve tavsiye edilen yerler... gibi güncel yaşamda bizlere yardımcı olacak bilgileri paylaşacağız
taskent
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

toronto da kiralık

Okunmamış mesaj gönderen taskent »

Merhaba
Sonunda belgelerimiz geldi ve haziran sonu Torontoya gideceğiz , şimdiden bilet vs alındı ama ben bir türlü 3 odalı kiralık bulamıyorum.Toronto da oturup yardmcı olabilecek kimse varmı
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Toronto'da kiralık

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

Sayın Taşkent merhaba,
Öncelikle dosyanız ve vizeleriniz hayırlı uğurlu olsun, tabiki Toronto'da yaşayan arkadaşlarda cevap verecektir ama bizim size tavsiyemiz ülke dışından ev kiralamak için bir girişimde bulunmayınız eğer burada tanıdık bulamazsanız. Sadece kendinize 2-3-5 günlük bir kalacak yer ayarlayıp geldiğinizde kendiniz yerel gazete ve ilanlarla evleri kendiniz görüp bu seçimi ve kararı veriniz. Toronto birde geniş ve büyük bir alan yani Toronto'da kiralık cümlesi bu arenada biraz büyük bir alan olarak kalmış. Ama Downtown ise kastınız bu ayrı.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA'DA YEME-İÇME-GÜNLÜK İHTİYAC TAVSİYELERİ” sayfasına dön