AMERIKA'DA YASADISI DURUMDA IKEN KANADA'YA GOCMENLIK VIZESI?

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
bnuet
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen bnuet »

iyi gunler, oncelikle boyle bir site hazirlayip insanlarin sorunlarina cozum bulmaya calistiginiz icin sizleri kutlarim.
simdi sizlere elimden geldigi kadar sade bir sekilde durumumu aciklamaya calisacagim, umarim bir cozum bulabiliriz. :) su anda Amerika'da ikamet ediyorum. 2012 subat ayinda son kez girisimi yapmistim ve bana 6 aylik bir oturum vermislerdi. bu 6 ay icerisinde de turistik olan vizemi is vizesine cevirmek icin basvuruda bulunmustuk. bu noktaya kadar herseyim yasalara uygundu. basvuruda bulunmustuk diyorum cunku burda bir Amerikan firmasi bana sponsor olmustu is vizesi alabilmem icin. ancak bu 6 aylik surec vize basurusunun sonuclanmasina yeterli olmadi ve giris yaptiktan yaklasik 9-10 ay sonra basvuru sonucunu aldik. basvuruma red verdiler ve su anda I-94 formunda gecerli olan tarihimin coktan gectigini soyleyip ulkeyi acilen terketmem gerektigini soylediler. iste bu noktadan sonra ben ulkeyi terketmedigim icin kacak duruma dustum. simdi sorum su;
Amerika'da kacak durumda iken Kanada ulkesi icin gocmenlik vizesine basvurabilir miyim?
amacim kesinlikle Kanada tarafina kacak yollarla gecmek ya da baska bir yasadisi sey yapmak degil. zaten burda da istemeden bu duruma dustum.
eger ilgilenir ve sorumu cevaplarsaniz cok minnettar kalirim.
bnuet
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

yav arkadas, gorduk o kadar birbirine yorum yapani, dedik bize de bir yardimci olan cikar, dort gun oldu hala tik yok. :geek: hos bendeki bu sanssizlik varken birazdan "kutup ayisi" nickli biri hemen slm yazar! :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

bnuet yazdı:iyi gunler, oncelikle boyle bir site hazirlayip insanlarin sorunlarina cozum bulmaya calistiginiz icin sizleri kutlarim.
simdi sizlere elimden geldigi kadar sade bir sekilde durumumu aciklamaya calisacagim, umarim bir cozum bulabiliriz. :) su anda Amerika'da ikamet ediyorum. 2012 subat ayinda son kez girisimi yapmistim ve bana 6 aylik bir oturum vermislerdi. bu 6 ay icerisinde de turistik olan vizemi is vizesine cevirmek icin basvuruda bulunmustuk. bu noktaya kadar herseyim yasalara uygundu. basvuruda bulunmustuk diyorum cunku burda bir Amerikan firmasi bana sponsor olmustu is vizesi alabilmem icin. ancak bu 6 aylik surec vize basurusunun sonuclanmasina yeterli olmadi ve giris yaptiktan yaklasik 9-10 ay sonra basvuru sonucunu aldik. basvuruma red verdiler ve su anda I-94 formunda gecerli olan tarihimin coktan gectigini soyleyip ulkeyi acilen terketmem gerektigini soylediler. iste bu noktadan sonra ben ulkeyi terketmedigim icin kacak duruma dustum. simdi sorum su;
Amerika'da kacak durumda iken Kanada ulkesi icin gocmenlik vizesine basvurabilir miyim?
amacim kesinlikle Kanada tarafina kacak yollarla gecmek ya da baska bir yasadisi sey yapmak degil. zaten burda da istemeden bu duruma dustum.
eger ilgilenir ve sorumu cevaplarsaniz cok minnettar kalirim.
Sayın Bnuet merhaba,
Amerika'da yada herhangi bir ülkede illegal olarak bulundugunuz sürece Kanada'ya herhangi bir vize başvurusu yapmanız mümkün değildir. Bunu ancak resmi ve legal olarak bulunacagız ülkeden yapabilirsiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
bnuet
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

tesekkurler.

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön