SAYIN EXCELLANS YARDIM EDEBİLİR MİSNİZ RET GEREKÇELERİ

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
maple989
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen maple989 »

Turistik vize basvurumda bu maddeleri gerekçe göstererek red edildi bu maddelerin nasıl olması gerektiği konusunda desteğinize ben ve benim gibi insanların ihtiyacı bulunmaktadır;

mevcut istihdam durumu
ikamet ettikleri ülkedeki istihdam beklentileri
Ziyaret amacı

İngilizce;

current employment situation
employment prospects in country of residence
Purpose of visit
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

maple989 yazdı:Turistik vize basvurumda bu maddeleri gerekçe göstererek red edildi bu maddelerin nasıl olması gerektiği konusunda desteğinize ben ve benim gibi insanların ihtiyacı bulunmaktadır;

mevcut istihdam durumu
ikamet ettikleri ülkedeki istihdam beklentileri
Ziyaret amacı

İngilizce;

current employment situation
employment prospects in country of residence
Purpose of visit
Sayın Maple989 merhaba,
Basvuru sürecinizi forumumuzdan paylastıgnız kadarı ile takip ediyorum, basit bir sekilde aldıgınız red mektubunda gorevlimiz su konularda eminlik yaşamamıstır, suan hali hazırda çalışıyor oldugunuz şirket - kurum icinde gorev ve calısma konumuz, bu şirketin Turkiye icindeki varlıgı - yapısı, ve sizin ülkemize yapacagınız ziyaretin şirketsel bag mecburiyeti.. Bu konumda yapabileceginiz şeyler bu uc konumda destek evraklarınızı duzenlemek ve tekrar basvuru yapmak istiyorsanızda bu red mektup ustundeki ektsra acıklama + belgeleri sunmak.

Eger basvurunuzu yeniyecekseniz, bizlere destek@bizvekanada.com adresinden ulasiniz.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön