Kanada'ya Turist, öğrenci, ziyaretçi vizesi

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
Tubi
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Kanada'ya Turist, öğrenci, ziyaretçi vizesi

Okunmamış mesaj gönderen Tubi »

Teşekkür ederim cevabim bugün geldi. Iyi çalişmalar dilerim.
minecik
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen minecik »

2015 ve 2016 yıllarında Amerikaya giriş ve çıkışlarım var. Ziyaretçi olarak. Ayrıca 10 yıllık Amerika vizem var Kanada'ya ziyaretçi vizesi almak istiyorum.
08.Haziran-08 temmuz 2018 tarihleri arasında oğlumun yanına Amerika biletim hazır gidiş dönüş. Devlet memuruyum dönüşte mecburen işimin başında olmak zorundayım. Kanada ziyaretçi vizesi için Hangi belgeleri ve formları hazırlamalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler....
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

minecik yazdı: Nisan 19, 2018, 10:36 am 2015 ve 2016 yıllarında Amerikaya giriş ve çıkışlarım var. Ziyaretçi olarak. Ayrıca 10 yıllık Amerika vizem var Kanada'ya ziyaretçi vizesi almak istiyorum.
08.Haziran-08 temmuz 2018 tarihleri arasında oğlumun yanına Amerika biletim hazır gidiş dönüş. Devlet memuruyum dönüşte mecburen işimin başında olmak zorundayım. Kanada ziyaretçi vizesi için Hangi belgeleri ve formları hazırlamalıyım yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler....
Sayın Minecik merhaba,
Vize başvurunuz için gerekli belgelere ve yönergelere bakanlıgımızın sitesinden ulaşabilirsiniz. Ziyaretci vizesi için asagıdaki linki takip etmeniz yeterlidir.
http://www.cic.gc.ca/english/informatio ... ySelect=TR
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
minecik
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

çok teşekkürler iyi çalışmalar
minecik
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Sayın Excellans çok teşekkür ederim.
ufb16
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen ufb16 »

Merhabalar,
Öncelikle bu faydalı forumu kurduğunuz için teşekkür ederim. Soruma gelecek olursak; Vize memurunu Türkiye'ye geri döneceğimize ikna etmenin en etkili yolları nelerdir? Örnek varsa sevinirim. Mesela ben şirketim beni dil eğitimi için bir yıl gönderiyor (%50 yabancı ortaklı olduğu için dil şart bu yüzden gidiyorum) Döndüğümde ise şirketimizin yurt dışı lokasyonunda görev alacağım demeyi düşünüyorum. İkna edici midir sizce ?

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön