Göçmenlik

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
DenizNaz
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Göçmenlik

Okunmamış mesaj gönderen DenizNaz »

Ben ve eşim sağlık personeliyiz , 2 ve 8 yaşlarında 2 çocuğumuz var, gençlik yıllarımdan beri hayalimdir kanada da yaşam , oranın hep daha özgür , kişisel hak ve hürriyetlere saygılı , medeni bir toplum, mesleğimi icrası neticesinde emeğimin karşılığını alacağımı düşündüğüm, daha yaşanılabilir bir yer olduğunu düşünürüm, her ne kadar kendimiz için biraz geç kalmış olsakta çocuklarımın geleceği için böyle bir girişim planladım , Kanada hemşireler derneği üzerinden bir kaç iş başvurusu yaptım , tabi amatörce , buradan okuduğum aldığım bilgiler doğrultusunda bişeyler yapmaya çalışıyorum , göçmenlik için kanada dan bir iş ayarlamamız gerektiğini okumuştum burda , şimdi sizden bu konuda bana yardımcı olmanızı diliyorum , ailecek oraya gidebilir miyiz , ya da orada yaşayıpta iş konusunda destek olabilecek birileri olur mu? ne tür bir yol izlemeliyim, şimdiden herkese çok teşekkür ederim.(bu arada ben önlisans mezunu 18 yıllık hemşireyim eşimde mesleki lise mezunu 16 yıllık sağlık memuru ikimizde meslekte oldukça donanımlıyız )
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Göçmenlik

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

DenizNaz yazdı:Ben ve eşim sağlık personeliyiz , 2 ve 8 yaşlarında 2 çocuğumuz var, gençlik yıllarımdan beri hayalimdir kanada da yaşam , oranın hep daha özgür , kişisel hak ve hürriyetlere saygılı , medeni bir toplum, mesleğimi icrası neticesinde emeğimin karşılığını alacağımı düşündüğüm, daha yaşanılabilir bir yer olduğunu düşünürüm, her ne kadar kendimiz için biraz geç kalmış olsakta çocuklarımın geleceği için böyle bir girişim planladım , Kanada hemşireler derneği üzerinden bir kaç iş başvurusu yaptım , tabi amatörce , buradan okuduğum aldığım bilgiler doğrultusunda bişeyler yapmaya çalışıyorum , göçmenlik için kanada dan bir iş ayarlamamız gerektiğini okumuştum burda , şimdi sizden bu konuda bana yardımcı olmanızı diliyorum , ailecek oraya gidebilir miyiz , ya da orada yaşayıpta iş konusunda destek olabilecek birileri olur mu? ne tür bir yol izlemeliyim, şimdiden herkese çok teşekkür ederim.(bu arada ben önlisans mezunu 18 yıllık hemşireyim eşimde mesleki lise mezunu 16 yıllık sağlık memuru ikimizde meslekte oldukça donanımlıyız )
Sayın Deniznaz merhaba,
Hem eşiniz hemde sizin Ingilizce bilgileri iyi ve üzerinde ise; nitelikli göçmenlik klasmanından ailece göçmen olabilme şansınız mümkündür. Detaylandırabilmek için bizlere destek@bizvekanada.com adresinden ulaşınız.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön