(işci)GÖÇMENLİK HAKKINDA

Kanada göçmenlik başvurusu hakkında temel bilgiler aktaracağız
muhendıs
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

(işci)GÖÇMENLİK HAKKINDA

Okunmamış mesaj gönderen muhendıs »

Merhaba ben yeni mezun oldum.Bölümüm elektrik elektronik mühendisliği.Kanada ya işçi göçmeni olarak gitmek istiyorum ama eksiklerimin bir kısmını biliyorum.Bana yol gösterirseniz sevinirim.27 yaşındayım.bekarım.kanada da tanıdığımız yok.İş tecrübesi maalesef yok yeni mezun olduğum için.İng orta seviye ve ilk hedefimin ing olduğunu biliyorum.o yüzden ingilizce çalışıyorum.Eksiklerim neler.kendimi hangi alanda geliştirmeliyim.cevaplarsanız sevinirim.
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: (işci)GÖÇMENLİK HAKKINDA

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

muhendıs yazdı: Temmuz 5, 2018, 10:17 pm Merhaba ben yeni mezun oldum.Bölümüm elektrik elektronik mühendisliği.Kanada ya işçi göçmeni olarak gitmek istiyorum ama eksiklerimin bir kısmını biliyorum.Bana yol gösterirseniz sevinirim.27 yaşındayım.bekarım.kanada da tanıdığımız yok.İş tecrübesi maalesef yok yeni mezun olduğum için.İng orta seviye ve ilk hedefimin ing olduğunu biliyorum.o yüzden ingilizce çalışıyorum.Eksiklerim neler.kendimi hangi alanda geliştirmeliyim.cevaplarsanız sevinirim.
Sayın Muhendis merhaba,
Yapmanız gereken minimum 1 yıl ve tam zamanlı, maaşlı olarak mühendislik görevinize başlamak ve bununla beraber sizinde bahsettiğiniz gibi Ingilizce dil bilginizi geliştirip, IELTS - GENERAL / GENEL sınavına hazırlanmak olmalıdır. İş deneyiminiz ve dil hazırlıgınız sonrası göçmenlik başvurunuz mümkündür.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
muhendıs
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen muhendıs »

tam düşündüğüm gibi.ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
enderckr
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen enderckr »

Merhaba üniversite mezunu olmak şart mı, eşim 2 yıllık üniversite mezunu ancak mezun olduğu alanda çalışmadı, ben 4 yıllık memurum açıköğretim okuyorum 35 yaşındayım. Şansımız yok galiba
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

enderckr yazdı: Temmuz 13, 2018, 8:42 pm Merhaba üniversite mezunu olmak şart mı, eşim 2 yıllık üniversite mezunu ancak mezun olduğu alanda çalışmadı, ben 4 yıllık memurum açıköğretim okuyorum 35 yaşındayım. Şansımız yok galiba
Sayın Enderckr merhaba,
Universite mezunu olmak şart değil fakat, mezuniyetinize göre katsayı puanı alacagınız için önemli.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
_eRdeM_
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Okunmamış mesaj gönderen _eRdeM_ »

Merhaba crs puanımı nerden heseplayabilirim
Teşekkürler
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

_eRdeM_ yazdı: Ağustos 21, 2018, 6:04 pm Merhaba crs puanımı nerden heseplayabilirim
Teşekkürler
https://www.canada.ca/en/immigration-re ... works.html
Saygılarımızla,

“KANADA GÖÇMENLİK BAŞVURUSU” sayfasına dön