Eş için vize türü

Kanada çalışma vizesi ve Kanada'da çalışma hakkında bilgi alabileceğiniz ve paylaşım yapabileceğiniz Kanada forum başlığımızdır.
DZeynep
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Eş için vize türü

Okunmamış mesaj gönderen DZeynep »

Merhabalar,

Eşim 1 yıl doktora araştırması için Kanada'daki bir üniversiteden davet aldı ve offer of employment number ile work permit başvuru işlemleri yürütmekteyiz şu an. Bu 1 yıllık süreçte beraber gitmeyi planlıyoruz. Ancak benim başvuracağım vize türü konusunda bazı soru işaretleri kafamızda mevcut. Ben kamu görevlisi olarak çalışıyorum 1 yıl ücretsiz iznimle gitmeyi planlıyoruz. Bu durumda visitor vize mi almam lazım, bu uygun mudur? Genelde eşlik eden eşler open work permit için başvuruda bulunmuşlar ama bir devlet memuru bu şekilde başvurabilir mi, ya da hangi vize türü benim için en uygunu olur? Bir de belki 12 ya da 6 aylık college programlarına başvurma ihtimalim de söz konusu olabilir, bu durum kesinleştiği takdirde Kanada'da study permit için mi başvurmam gerekli sonrasında?

Şimdiden çokça teşekkür ederim,

Zeynep
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Eş için vize türü

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

DZeynep yazdı: Nisan 12, 2021, 11:58 am Merhabalar,

Eşim 1 yıl doktora araştırması için Kanada'daki bir üniversiteden davet aldı ve offer of employment number ile work permit başvuru işlemleri yürütmekteyiz şu an. Bu 1 yıllık süreçte beraber gitmeyi planlıyoruz. Ancak benim başvuracağım vize türü konusunda bazı soru işaretleri kafamızda mevcut. Ben kamu görevlisi olarak çalışıyorum 1 yıl ücretsiz iznimle gitmeyi planlıyoruz. Bu durumda visitor vize mi almam lazım, bu uygun mudur? Genelde eşlik eden eşler open work permit için başvuruda bulunmuşlar ama bir devlet memuru bu şekilde başvurabilir mi, ya da hangi vize türü benim için en uygunu olur? Bir de belki 12 ya da 6 aylık college programlarına başvurma ihtimalim de söz konusu olabilir, bu durum kesinleştiği takdirde Kanada'da study permit için mi başvurmam gerekli sonrasında?

Şimdiden çokça teşekkür ederim,

Zeynep
Sayin Zeynep hanim merhaba,
Destek ekibimiz ilgili konuyu size e-mail olarak cevaplamis bulunmaktadir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY
DZeynep
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Re: Eş için vize türü

Okunmamış mesaj gönderen DZeynep »

Desteğiniz için çok teşekkür ederim

“KANADA ÇALIŞMA VİZESİ, KANADA İŞ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön