Kanada Turist Vizesi hakkında

Burada sizlerle Kanada'ya Turist, geçici ziyaretçi, kısa süreli öğrenci olarak gitmek için gerekli olan TRV- Temporary Visa - Geçici ikamet vizesi hakkında merak ettikleriniz, paylaşımlarınız hakkında konuşacağız.Kanada'ya Turist Vizesi, Kanada'ya Öğrenci Vizesi, Kanada işçi - çalışma vizesi, Kanada tek girişli vize, Kanada çok girişli vize
bmdenek
YENİ ÜYE
YENİ ÜYE

Kanada Turist Vizesi hakkında

Okunmamış mesaj gönderen bmdenek »

3 sorum olacak

1-) IMM5257 Formunu adobe acrobat ile açamamaktayım. Farklı bilgisayarlarda denememe rağmen açamıyorum. Bu formu nasıl dolduracağım hakkında elinde form olan veya bana yardım edecek olur mu?
2-) seyhat ya da konaklama belgesi isteniyor. Vizem çıkmadan ben seyahat yada konaklama biletimi almak istemiyorum. Malum maddi durumlar. Bu meseleyi nasıl çözebilirim.
3-) Turist vizesi olarak Hesabımda 10.000 Canada Doları yeterli midir. Örneğin 3 günlük bir seyahat için bu meblağı yeterli görürlermi?
Kullanıcı avatarı
Excellans
Site Admin
Site Admin
İletişim:

Re: Kanada Turist Vizesi hakkında

Okunmamış mesaj gönderen Excellans »

bmdenek yazdı: Ağustos 6, 2023, 11:08 am 3 sorum olacak

1-) IMM5257 Formunu adobe acrobat ile açamamaktayım. Farklı bilgisayarlarda denememe rağmen açamıyorum. Bu formu nasıl dolduracağım hakkında elinde form olan veya bana yardım edecek olur mu?
2-) seyhat ya da konaklama belgesi isteniyor. Vizem çıkmadan ben seyahat yada konaklama biletimi almak istemiyorum. Malum maddi durumlar. Bu meseleyi nasıl çözebilirim.
3-) Turist vizesi olarak Hesabımda 10.000 Canada Doları yeterli midir. Örneğin 3 günlük bir seyahat için bu meblağı yeterli görürlermi?
Sayin bmdenek merhaba,
1- Formu acmayi calitiginiz bilgisayrda mutlaka ADOBE ACROBAT READER en son versiyon olarak update edin, acmaya calistiginiz form uzerine sag klik yaparak bununla ac secip guncel adobe secin.
2- Olasi seyahat tarih araligindaki planiniza gore ucus rezervasyonu ve konaklama icin eger bir kisi davet etmiyorsa, yaptiginiz gezi planina sagdik sekilde otel rezervasyon bilgisi sunmaniz gerekli. Mutlaka satin almak zorunda degilsiniz.
3- Oncelikle 3 gunluk bir seyahat inandirici olmayacakdir (Eger mecbur nedenler yok ise hastalik, dogum, olum vefat, vs vs) Gidis gelis ucak biletiniz + konaklama masraflariniz karsilayacak meblag yeterlidir.
Saygılarımızla,
Kanada, Kanada göçmenlik başvurusu, Kanada vizesi, Kanadada eğitim ve Kanada hakkında her şey

E-mail: destek@bizvekanada.com/info@bizvekanada.com/bilgi@bizvekanada.com/admin@bizvekanada.com
FACEBOOK - KANADA HAKKINDA HERSEY

“KANADA ÖĞRENCİ VİZESİ, KANADA ZİYARETÇİ VİZESİ HAKKINDA” sayfasına dön